Ryškiai kylant skustuvų kainoms, dauguma vyrų ieško pigesnių skutimosi alternatyvų. Kaip tik tokia yra naudoti barzdaskutes – paprasta, pigu ir efektyvu. Naujosios kartos vyrai supranta, jog jiems nebereikia naudoti penkių peiliukų, kad gautų švelnų veidą. Pateikiame 7 žingsnius, kuriuos turėtumėte atlikti pasirengdami skutimuisi:

  • BarzdaskutesNusiprauskite po dušu. Greitas palindimas po dušu prieš skutantis yra svarbi dalis, kurią dauguma vyrų pamiršta. Nusiprausus barzda suminkštėja, o tai palengvina skutimosi procesą ir sumažina pjautinių žaizdelių tikimybę.
  • Nuplaukite veidą šiltu vandeniu su veidui skirtu muilu arba šveitikliu. Laikui bėgant jūsų veide kaip ir visame kūne kaupiasi negyvos odos ląstelės. Plaunant veidą būtina pašalinti tą negyvą odos sluoksnį nuo epidermio kiekvieną kartą prieš skutantis – tokiu būdu pasiekiami geresni skutimosi rezultatai. Negyvas odos ląsteles ypač gerai pašalina šveitikliai. Siekdami pagerinti skutimasi, daugelis vyrų naudoja muilą su glicerinu. Toks muilas ne tik pašalina negyvas odos ląsteles, bet ir sušvelnina odą.
  • Naudokite kremą prieš skutimąsi. Toks kremas dar labiau sušvelnins odą, kurią svarbu apsaugoti prieš naudojant barzdaskutę.
  • Padenkite visa barzdą skutimosi putomis, būdami tikri, kad nenuvalėte kremo naudoto prieš skutimąsi.
  • Sušlapinkite barzdaskutę karštu vandeniu ir pridėkite prie odos maždaug 30 laipsnių kampu. Toks kampas apsaugo nuo pjautinių žaizdelių.
  • Pirmąjį kartą visada skuskite pagal plaukų augimo kryptį. Jeigu jūs prieš tai niekada nesiskutote, greičiausiai ne iš pirmo karto suprasite, kokia kryptimi auga jūsų barzda. Kiekvieno vyro plaukų augimo kryptis yra skirtinga ir priklauso nuo plaukelių vietos ant veido.
  • Skuskitės mažais judesiais, leisdami barzdaskutės svoriui atlikti didžiausią darbo dalį. Nespauskite stipriai ašmenų – jeigu jaučiate, kad norisi stipriau paspausti barzdaskutę, tuomet greičiausiai barzdaskutė nėra pakankamai sunki.

Be skutimosi proceso nebus ir rezultato. Tačiau nė kiek ne mažiau svarbus ir tinkamas pasiruošimas. Jeigu nebūsite atsargus ir nenaudosite tinkamų priemonių, nepavyks išvengti žaizdelių ir visiškai netenkins rezultatas. Tad pirkdami barzdaskutę nepamirškite įsigyti ir muilo, šveitiklio, kremo – svarbiausių komponentų, kurie palengvins skutimosi procesą.