Ko gero, bene kiekvienas šiuolaikinis žmogus, nuolatos aktyviai besinaudojantis internetu ir naršantis skirtinguose socialiniuose tinkluose, bent kartą jautė nuovargį ir norą nuo viso to atsiriboti. Gali būti, jog toks nuolatinis draugų, kolegų ar nepažįstamųjų stebėjimas internete  menkina pasitikėjimą savimi ar tiesiog kelia susierzinimą, o galbūt laikas, praleistas prie kompiuterio, trukdo atlikti iš tiesų svarbius darbus. Kad ir kokia problemos priežastis bebūtų, ji turi sprendimą.

Iki šių metų pradžios išnykti iš socialinių tinklų nebuvo taip paprasta, kaip galėtų atrodyti, todėl iš Švedijos kilę internetinių svetainių kūrėjai nusprendė pristatyti internetinį puslapį, kurio pagalba galima visam laikui ištrinti visas savo paskyras internete. Prisijungus prie puslapio Deseat.me ir nurodžius asmeninius Google paieškos sistemos slaptažodžius, yra surandamas visas sąrašas programėlių, svetainių ir paslaugų, kuriomis kada nors naudojotės. Visos svetainės pateikiamos su specialiomis nuorodomis, kurias paspaudę, galite iš karto ištrinti savo paskyras. Patogu tai, jog nebūtina pašalinti visų savo anketų ar atsisakyti reikiamų paslaugų – pateiktas sąrašas leis išsirinkti ir pasilikti tai, kas svarbu, ir ištrinti nereikiamas svetaines vos kelių paspaudimų pagalba.

Kai kuriems toks sprendimas gali atrodyti kiek radikalus ir vedantis į socialinę izoliaciją. Kita vertus, jei nuolatinis buvimas internete kelia nerimą, stresą, trukdo būti produktyviems, tai viena iš geriausių galimybių pakeisti situaciją ir palengvinti savo gyvenimą.

Tuo tarpu, jei jūs vis tiek norite komunikuoti internete, tačiau tiesiog nenorite naudotis socialiniais tinklais ir nenorite, kad kiti žmonės galėtų sužinoti apie jūsų asmeninį gyvenimą, socialinius tinklus galite pakeisti kompiuteriniais žaidimais, tokiais kaip http://www.banditai.lt/. Trumpiau tariant, tokiu atveju jūs nebūsite savęs visiškai atriboję nuo interneto ir kompiuterinių technologijų. Jūs ir toliau galėsite komunikuoti internetu, tačiau neatskleisite savo tikrosios tapatybės ir dėl to galėsite jaustis saugesni. Juolab, kad šiandien yra labai daug skirtingų kompiuterinių žaidimų, kuriuos galite žaisti internetu. Tai reiškia, kad pasirinkti tai, kas atitinka visus jūsų lūkesčius, tikrai nėra sudėtinga.