Retas šiuolaikinis vartotojas savo laisvalaikį gali įsivaizduoti be filmų ir serialų. Daugeliui visa tai atrodo tiesiog neįmanoma. Šiandien filmai online užima labai svarbią vietą vartotojų gyvenime. Ir nors suprantama, kad kino teatrai bei televizija niekur nedingo, žmonės ieško to, kas yra patraukliau ir paprasčiau. Jei jie didžiąją savo laiko dalį praleidžia naudodamiesi kompiuteriu, planšete arba išmaniuoju telefonu, puikiai suprantama, kad jie taip pat šių priemonių pagalba nori žiūrėti ir juos dominančius filmus bei serialus. Tai natūralus siekis. Stengiamasi sutaupyti daugiau laiko ir išvengti didelių bereikalingų pastangų skyrimo. Juolab, kad didelė dalis šiuolaikinių filmus internetu transliuojančių portalų savo vartotojams tai daryti siūlo visiškai nemokamai. Tai reiškia, kad interneto vartotojai gali nepatirdami jokių išlaidų lengvai patenkinti savo lūkesčius, pasirinkdami bet kuriuos jiems patinkančius filmus ir serialus.

Filmai onlineBe abejo, kai kurie vartotojai nors ir naudojasi internetu, apie internetinius filmus tiesiog pamiršta, todėl renkasi tradicinius filmų žiūrėjimo būdus. Kaip bebūtų, atsižvelgiant į laiko sąnaudas ir patogumą – pastarasis variantas nėra toks efektyvus. Tereikia pagalvoti, kiek daug laiko išeikvojama tuomet, kai viename ar kitame televizijos kanale pasirenkama peržiūrėti mums patinkantį filmą. Tokiu atveju mes taip pat esame priversti žiūrėti ir daugybę reklamų, o tai prailgina bendrą priešais televizoriaus ekraną praleistą laiką. Be to, jei televizijos kanaluose rodomų reklamų trukmę lygintume su ta, kuri buvo įprasta prieš dešimt ar daugiau metų, pastebėtume akivaizdų skirtumą. Dabar labai didelė dalis eterinio yra užpildyta reklamine vaizdo medžiaga, todėl tikrai ne kiekvienas vartotojas yra tuo patenkintas. Taigi, jei ir jūs nesate patenkinti tokiu laisvalaikio praleidimo būdu, visuomet galite išbandyti ir kitas efektyvesnes alternatyvas.

Ir suprantama, kad tai nėra vienintelės priežastys, kodėl vartotojai dažnai renkasi filmus internetu. Reikia atminti, kad kiekvieno vartotojo lūkesčiai yra skonis yra skirtingi, todėl visiškai natūralu, jog vartotojai renkasi atsižvelgdami į savo situaciją. Vieniems patinka mobilumas ir prieinamumas. Kitiems kur kas svarbesnis didelis filmų ir serialų asortimentas. Kiek žmonių, tiek ir priežasčių.