parduodu uabPradėjote domėtis įmonių registravimu? Norėtumėte plačiau sužinoti kaip vyksta visa procedūra? Šiais laikais įmonių registravimo paslaugomis verta naudotis vien dėl finansinių privalumų. Registruoti įmonę per tarpininkus gali būti netgi daug pigiau nei tai darant savomis jėgomis. Ekspertai akcentuoja, kad įsteigti įmonę yra vieni niekai, jeigu yra pakankamas žinių bagažas ir aišku – tinkamas biudžetas. Tačiau, turintiems labiau ribotą pinigų sumą, vis dėl to reikėtų pasidomėti galimybę įmonę ne steigti, o tiesiog įsigyti. Įsigijimo atžvilgiu irgi yra nemažai pliusų.

Norint įsigyti įmonę, labai svarbu atkreipti dėmesį į pardavėjų atsiliepimus. Nevalia rinktis tokių įmonių, kurios anksčiau vykdė veiklą. Matote, tokiose įmonės gali turėti skolų ar kažkokių įsipareigojimų. Jums reikėtų dairytis į tuos pasiūlymus, kuriuose aiškiai pabrėžiama, kad parduodamos įmonės anksčiau veiklos nevykdė. Tokiu būdu bus galima apsidrausti nuo nesklandumų ar apgavysčių. Tiesa, iš ko ketinate pirkti įmonę – irgi labai svarbu.

Šiuo metu rekomenduojama įmones pirkti iš prekyba užsiimančių asmenų arba įmonių. Paprastai kalbant, Lietuvoje yra ne viena ir ne dvi įmonės, kurios siūlo pardavimo paslaugas. Viskas vyksta gana aiškiu principu: bendrovę registruoja daug įmonių su tam tikrais pavadinimais, o paskui jas parduoda kitiems asmenims. Turbūt galvojate, kad kainos yra didžiulės? Viskas yra priešingai.

Perkant įmonę iš tam tikrų asmenų, galima ženkliai sutaupyti. Būtina suprasti, kad tie pardavėjai juridinius statusus įprastai parduoda pigiau nei išleistų pirkėjas, jeigu jis pats tą įmonę registruotų. Taip yra dėl paprastos priežasties – pardavėjai turi reikiamas žinias ir jas išnaudoja pigiau registruodami įmones. Dėl šios priežasties jie gali pasiūlyti ypatingai geras kainas.

Ieškant iš ko būtų galima nusipirkti įmonę, tiesiog užtenka pasinaudoti internetu. Paieškoje suveskite terminą „parduodu UAB“ ir gausite pasiūlymus. Turėsite tik atsirinkti patraukliausiai skambančius įmonės pavadinimus ir aišku – išsirinkti geriausias kainas.

Pati įmonių įsigijimo procedūra trunka vos kelias valandas ar net trumpiau, o svarbiausia – perkant, nereikia niekur važiuoti. Visi procesai gali būti atliekami nuotoliniu būdu. Tad, įmonės įsigijimo privalumais tikrai turėtumėte pasidomėti plačiau.