fotoepiliatoriusŠiomis dienomis yra nemažai pasirinkimų, kaip šalinti nepageidaujamus kūno plaukelius. Daugumai moterų sąvoka fotoepiliatorius skamba sudėtingai ir galbūt net nepatikimai. Tiesa paprasta – ši procedūra nėra tokia sunki, kaip galėtų pasirodyti. Štai 6 dalykai, kuriuos turėtume žinoti, norėdami išmokti naudotis fotoepiliatoriumi.

  1. Pasirinkite tinkamą modelį

Epiliatorių būna visokių dydžių, modelių ir kainų. Pabandykite surasti jums patraukliausią variantą. Jeigu nesate tikra, kad epiliavimas jums tiks – nusipirkite nebrangų modelį ir išbandykite patį veikimo principą.

  1. Pasirūpinkite kūno šveitimu

Jei dar neturite, įsigykite specialią šiurkščią pirštinę ar kempinę padėsiančią nušveisti norimas kūno sritis. Kūno šveitimas prieš epiliavimą yra būtinas, norint apsisaugoti nuo įaugusių plaukelių. Atlikite šią procedūrą kiekvieną kartą prieš naudojant fotoepiliatorių – taip pašalinsite negyvas odos ląsteles.

  1. Tinkamai naudokite fotoepiliatorių

Viskas, ką turite daryti, tai laikyti prietaisą 90 laipsnių kampu. Jūs neturite savęs klausinėti ar fotoepiliatorių laikote taisyklingai – iš tiesų tai natūralus ir patogus būdas, tad greičiausiai jums procedūra seksis sklandžiai. Svarbu žinoti ir tai, kad fotoepiliatoriaus negalima stipriai spausti į odą – prietaisas puikiai išrauna plaukelius savaime.

  1. Laikykite odą įtemptą

Nepamirškite epiliuojamą vietą laikyti kiek įtempus. Taip išvengsite skausmo ir procedūra bus efektyvesnė. Kai epiliuojate pažastis, pakelkite rankas virš galvos ir ištieskite jas, kiek galite. Jeigu galite įtempkite pažąstis pirštais.

  1. Neskubėkite

Fotoepiliatorių naudokite palengva, prieš plaukelių augimo kryptį. Jeigu skubėsite, prietaisas panaikins plaukelius, tačiau jie nebus ištraukti su šaknimis. O tai neprives prie fektyvaus rezultato.

  1. Ką daryti, jeigu skauda?

Kai įsijungsite epiliatorių ir bus išrauti pirmieji plaukeliai, nenustebkite jei pajusite nedidelį skausmą. Kuo trumpesni jūsų plaukeliai – tuo komfortiškesnė procedūra. Būtent todėl yra geriausia naudoti fotoepiliatorių nerečiau nei kartą per dvi savaites. Kai kurios moterys jaučia didesnį skausmą negu kitos, taigi tai priklauso nuo individualaus jautrumo. Nepasiduokite – pirmoji procedūra sunkiausia, vėliau su kiekvienu epiliavimu skausmas mažės.

Rezultatai atsiperka – daugiau jokių plaukelių 2 ar 3 dienos po skutimo, jokių pinigų, iššvaistytų grožio salonuose brangioms plaukelių šalinimo procedūroms, jokių šerelių ir tamsesnių „dėmių“ pažastyse. Tai naujas šių dienų būdas sklandžiam plaukelių šalinimui.