vyriski laikrodziaiDabar laikrodžių galite rasti firminėse parduotuvėse, prekybos centruose, taip pat ir internete. Nors pagal grožį laikrodžiai moterims kartais visiškai nesiskiria, nors kainos skirtumas milžiniškas, bet kokybės atžvilgiu greitai pastebėsite, kad nusipirkote ne tokį kokybišką daiktą, jeigu iš pradžių nežinosite, kaip atskirti kokybišką laikrodį nuo nekokybiško. Taigi, šiame straipsnyje mes jums pristatysime svarbiausias ypatybes, kurios padės jums suprasti, kurie laikrodžiai moterims yra kokybiški – taip sutaupysite daug pinigų ir nusipirksite patį geriausią laikrodį.

Visų pirma, laikrodžiai gali būti skirstomi į kvarcinius bei mechaninius. Savaime suprantama, kad abi šios laikrodžių kategorijos gali būti drąsiai priskiriamos prie prabangių, tačiau šioks toks kokybės skirtumas vis vien išlieka. Visų pirma, mechaniniai laikrodžiai laikomi pačiais prabangiausiais ir todėl suteikia daugiausiai prestižo. Tiesa, mechaniniai laikrodžiai vyrams gali iš jūsų reikalauti daugiau dėmesio, nei kvarciniai, kadangi jie turi būti įdedami į specialią dėžutę, kur ranką imituojanti technologija juos persuka. Žinoma, čia mes kalbame tik apie vieną iš dviejų mechaninių laikrodžių rūšių – automatinius. O jeigu nusipirksite prisukamą mechaninį laikrodį, tuomet tokių problemų kilti neturėtų.

Kvarciniai laikrodžiai moterims dažniausiai skiriasi tuo, jog jie yra gana paprastai veikiantys – jiems nereikia nei jokio specialaus prisukimo, nei reikia dažnai nešti į laikrodžių taisymą. Paprasčiausiai, šis laikrodis veikia su tam tikra baterija, kurią reikės pakeisti kartą per du metus. Žinoma, kiek kartų reikės bateriją, dažnai priklauso ir nuo konkrečios firmos. Kai kurie laikrodžių gamintojai pataria, kad bateriją reiktų keisti kartą per metus, nors dauguma pačių geriausiai vertinamų gamintojų teigia, jog kvarcinio laikrodžio bateriją užtenka pakeisti kartą per du metus. Ką gi, palikime šį klausimą jums – per savo praktiką pamatysite, kada bateriją keisti geriau.

Nemažai apie laikrodį pasako ir jo ciferblatas – jeigu jis pagamintas iš safyro, tuomet galimas daiktas, jog ant jūsų rankos yra pats geriausias laikrodis – iš safyro pagamintas laikrodis vertinamas kaip aukščiausios rūšies. Antroje vietoje – iš mineralų pagamintas ciferblatas, kuris taip pat atspindi gana aukštą kokybę.