Nebe naujiena, kad vis daugiau pirkėjų renkasi tam tikrus daiktus įsigyti net neišėję iš namų. Išvengdami sambrūzdžio, eilių ir bereikalingo laukimo, žmonės gali įsigyti beveik viską internetu. Pradedant drabužiais ar namų apyvokos prekėmis, baigiant maistu ar technologijomis. Mažmeninės prekybos rinka per dešimtmetį taip patobulėjo, kad dabar, perkant internetu net galima sutaupyti ir mokėti mažiau nei perkant iš analogiško tinklo fizinės prekybos vietos. Visgi taip įmanoma ne su visomis prekėmis. Tačiau kokias būtent prekes galima pirkti internetu ir sutaupyti?

Drabužiai ir avalynė

Pradėkime nuo tos srities, kurios internetinio pirkimo privalumus žino dauguma. Lietuvoje, ypač tarp jauno ir vidutinio amžiaus žmonių, beveik nebeliko tokių, kurie neužsisakinėja rūbų ir batų internetu arba bent nėra to išbandę.

Patogus ir greitas prekių katalogavimas, puikūs pasiūlymai, įvairios nuolaidos su naujienlaiškių prenumeratomis bei kiti pasiūlymai skatina vyrus, moteris papildyti savo garderobą būtent pirkiniais internetu. Neretai ir tėčiai bei mamos vaikams užsako rūbus būtent internetu.

Susitaupo, pirmiausia, laikas, kuris būtų eikvojamas ruošiantis, vykstant į parduotuvę ir ten rausiantis po lentynas. Vėliau susitaupo ir pinigai, mat galite rasti nuolaidos kodų arba gauti individualius pasiūlymus, kuriais pasinaudoję sutaupysite kelis ar net keliasdešimt procentų nuo viso krepšelio vertės.

Elektronika

Kadangi, iš esmės, elektronikos prekių savikaina yra didelė, net trijų, keturių procentų kainos pokytis yra ženklus. Pvz. iPhone 11 Pro Max kainuoja 1280 eurų. Vos trijų procentų kainos pokytis ją sumažina kone 40 eurų. Tiek sutaupyti perkant daiktą pavyksta tikrai retai.

Maža nuolaida leidžia sutaupyti gana nemažas sumas, ypač kada perkate internetu. Kone visada gaunate nuolaidas prenumeruodami naujienlaiškį, o kai kur galite siūlyti savo kainą už patikusią prekę ir su parduotuvės atstovais sudaryti ypatingai gerą sandorį. Internetinės parduotuvės taip pat taiko geras nuolaidas, kurias lengva rasti. Jose ir mažiau paslėptų sąlygų.

Jeigu norite pamatyti, kokie ypatingi pasiūlymai galioja vienam plačiausių išmaniųjų telefonų pasirinkimų internetu, užsukite čia, paspaudę ant nuorodos – https://www.varle.lt/mobilieji-telefonai/.

Automobilių detalės

Vyresni vyrai žino. Dabar remontuoti mašiną yra daug lengviau nei prieš 10-20 metų. Seniau galėdavo tekti aplakstyti visus miesto servisus ir „šrotus“, kol pavykdavo arba nepavykdavo rasti norimos detalės. Neretai ir permokėti brangiai tekdavo, nes tokia dalis, mieste yra viena arba jų randama labai nedaug.

Dabar viskas yra be galo paprasta. Prisijungiama prie kokio nors automobilių dalių prekybos portalo. Suvedami automobilio duomenys, pagal modelį atidaroma individuali lentelė, kurioje išsirenkate jums reikalingą dalį ir matote visus, visų pardavėjų pasiūlymus. Prekę užsakote jums patinkančia kaina arba iš patikimo prekeivio. Taip ženkliai susitaupo laikas ir pinigai, mat jūs žinote kiek reikės išleisti ir galite tarpusavyje palyginti tiekėjų pasiūlymus.