Visiems yra žinoma, kad vienas iš dažniausių rūpesčių su kuriuo susiduria namų statytojai, tai yra stogo šiltinimas. Juk kiekvienam šeimininkui yra svarbu apsaugoti savo namus nuo šalčio, o stogo dangą nuo pelėsių susidarymo, apledėjimo, graužikų ir vabzdžių atsiradimo, o tai pas mus tikrai pasitaiko labai dažnai. Būtent todėl didelis dėmesys yra skiriamas stogo šiltinimui skirtoms medžiagoms.

Tik naudojant kokybiškas medžiagas ir atliekant kokybiškai montavimo darbus stogo šiltinimas gali būti atliktas patikimai ir jūs nebijosite išorinio aplinkos poveikio. Juk tinkamai apšiltintas stogas apsaugos nuo kritulių ir šilumos praradimo, kadangi per stogo dangą namas dažniausiai netenka apie 20 procentų šilumos. Daugelis iš karto pasimeta kokias gi medžiagas reikia pasirinkti, kad stogo šiltinimas būtu atliktas kokybiškai.

Gera šiltinimui naudojama medžiaga turi nekaupti drėgmės, taip pat turi gerai praleisti garus. Stogas turi būti patikimai apsaugomas nuo drėgmės ir taip pat turi suteikti progą kvėpuoti ir tokiu būdu palaiko tinkamą drėgmės lygį jūsų namuose. Dar viena svarbi savybė, kuria turi pasižymėti šilumą izoliuojanti medžiaga, tai yra ji turi gerai sulaikyti šilumą. Taip pat medžiaga turi patikimai išlaikyti įvairiausius krūvius. Elastingumas ir tvirtumas, tai yra galimybė naudojamai medžiagai nesideformuoti ir atgauti prieš tai buvusią formą naudojimo procese taip pat yra laikoma dideliu privalumu. Tačiau tai kokias medžiagas jums reikia pasirinkti įtakoja ir tas faktorius kokia gi yra jūsų stogo konstrukciją ir kokią medžiagą bus patogiau ir efektyviau naudoti. Kadangi kiekvienam stogui priklauso kita šiltinimui naudojama medžiaga.

Stogo šiltinimas tai yra atsakingas darbas ir nuo to kaip jis yra atliktas priklausys kaip jūs jausitės vasara ir žiema. Taip pat kaip ilgai jums tarnaus namas ir ar jis bus atsparus oro sąlygų pokyčiams. Geriausias būdas gauti kokybiškas stogo šiltinimo paslaugas tai yra kreiptis į mūsų įmonėje dirbančius specialistus, jūs gausite visą reikalingą informaciją ir stogo šiltinimas bus atliktas kokybiškai. Klausiate kam to reikia? O gi tam, kad jūs galėtumėte šiltai gyventi.