Jau ne vienerius metus NT rinkoje fiksuojami rekordiniai pirkimo ir pardavimo sandorių skaičiai. Gyventojai ieško naujų būstų, juos perka ir parduoda. Žinoma, jog aktyviausiai šie procesai vyksta didmiesčiuose. Naujos statybos butai Vilniuje yra vienas dažniausių pasirinkimų ieškant nuosavo būsto. Šiandien vis daugiau naujos statybos projektų Vilniuje stebina naujakurius kokybe ir išskirtiniais sprendimais.

Neatrastos vietos

Vilnius yra didelis miestas, todėl čia galima sukurti daug įvairių projektų. NT vystytojai kiekvienais metais galvoja naujas idėjas, kad tik galėtų kuom nors vis labiau nustebinti pirkėjus ir taip pat išsiskirtų iš kitų konkurentų. Todėl vienu svarbiausiu kriterijumi tampa vieta, kurioje yra statomas butas arba kvartalas.

NT projektai šiandien siūlo kitaip pažiūrėti į neatrastas Vilniaus vietas. Todėl jeigu ieškote išskirtinės vietos naujiems namams, tikrai verta pasižvalgyti po naujausius NT projektus. Pavyzdžiui, Vilniuje pastaruoju metu vystytojai naujakuriams pristato iki tol nežinotas ar neatrastas miesto vietas. Tai gali būti modernūs naujos statybos butai Šnipiškėse arba naujos statybos butai Vilniuje ant upės kranto su erdviomis terasomis. Nemažai naujos statybos būtų siūloma ir naujai atrastuose miesto rajonuose, tokiuose kaip Žvėrynas ar Užupis. Tai išskirtinės vietos Vilniuje, pripildytos savo istorijos ir pasižyminčios išskirtine architektūra bei atmosfera.

Arčiau gamtos

Vis daugiau naujakurių ieško naujų namų arčiau gamtos. Tokius pasiūlymus galima atrasti ir Vilniuje. Jeigu manote, kad didmiestyje patogu gyventi tik miesto centre, klystate. Čia galima rasti puikių vietų gyventi tiems, kurie mėgsta mėgautis gamta ir ramybe, Pavyzdžiui, vis daugiau naujų NT projektų kuriami išskirtinėse vietose. Tai gali būti daugiabučiai netoli Vingio parko, išskirtiniai projektai šalia Neries, leidžiantys mėgautis vaizdais į upe. Tokiose vietose įsigyti butą skuba tie, kurie mėgsta naudotis miesto privalumais, tačiau po darbų nori atsipalaiduoti ir mėgautis ramia bei gražia aplinka. Vilnius yra žalias miestas, todėl tokiems naujakuriams tikrai turi ką pasiūlyti.

Be to, NT vystytojai skiria vis daugiau dėmesio architektūriniams sprendimams. Todėl prie gyvenimo gamtoje pritaikomi ir naujos statybos butai Vilniuje. Jie įrengiami pagal skandinavišką stilių, sprendimai pritaikyti taip, kad taupytų šilumą ir elektrą. Todėl galite gyventi ne tik arčiau gamtos, bet ir labiau aplinką tausojančiuose namuose.