stoglangiu kainosDomina langų ir stoglangių kainos? Turėkite galvoj, kad dauguma pardavėjų jas nurodo be montavimo paslaugų. Tai reiškia, kad gyventojai klysta galvodami, kad stoglangiai visada parduodami su montavimo darbais. Priklausomai nuo paslaugų teikėjo, galite juos įsigyti ir be montavimo darbų. Tokiu atveju jie bus pigesni. Aišku, montavimu tuomet turėsit pasirūpinti patys, o tai pareikalaus žinių ir šiek tiek laiko. Norint, kad stoglangiai būtų sumontuoti pagal visus standartus, geriausia būtų kreiptis į specialistus. Patiems juos montuoti būtų per daug rizikinga, ne vis dėlto – reikia tai išmanyti. Perkantiems stoglangius ar langus, reikėtų paskaičiuoti ar turimas biudžetas tikrai bus pakankamas.

Ne ką mažiau svarbu tai, kad stoglangių kainos priklauso ir nuo jų rūšies. Matote, plastikiniai stoglangiai yra brangesni nei mediniai. Tačiau kalbant apie kokybę, medieną renkasi vis daugiau žmonių. Kai kurios įmonės siūlo kelių rūšių stoglangius. Vieni gali būti su dvigubus stiklo paketu, kiti gali būti standartiniai. Stoglangių dydis irgi daro nemažą įtaką kainai. Kuo didesnis stoglangis, tuo jo kaina bus didesnė – tai logiška. Tačiau turėkite galvoje, kad didesnius stoglangius sumontuoti yra sunkiau nei mažesnius. Tam reikia ir daugiau papildomų medžiagų. Jeigu montavimo darbus atliks specialistai, tai turėkite galvoje, kad jie individualiai pakaičiuos kainą, nes vis dėlto – montavimo darbų kainos nustatomos pagal individualias situacijas.

Užsakant stoglangius, ypatingą dėmesį reikėtų skirti pristatymui bei kitoms paslaugoms. Matote, jeigu viską užsakote internetu su pristatymu, bet bemontavimo darbų, tuomet pasižiūrėkite kokias bus atvežimo kaina. Jeigu paslaugų teikėja yra iš tolimo miesto, tai nenustebkite, jeigu už pristatymą teks atseikėti nemažą sumą. Kartais apsimoka ir patiems vykti į vietą ir viską parsivežti nuosavu transportu. Aišku, jeigu kalba eina ne apie vieną stoglangį ar langą, tuomet teks ieškoti ir atitinkamo transporto.

Internetu stoglangiai užsakomi tradiciškai – nurodama pagrindinė informacija, specialistai atvažiuoja matavimo darbų atlikimui ir tuomet paskaičiuojama kiek klientas turės sumokėti. Jeigu kaina tenkina – aptariama atsiskaitymo tvarka. Mat, šiuo metu stoglangius galima pirkti ir išsimokėtinai.