Šiuo metu jūs ieškote paminklų gamintojų, kurie ne tik už gamybos, bet ir montavimo darbus imtų nedidelę sumą? Patys pigiausi paminklai yra tie, kuriuos gamintojai siūlo savo kataloguose. Tai reiškia, kad norintys mažiausių kainų, turėtų pamiršti išskirtinio dizaino gaminius. Taip pat reikia paminėti, kad ne visi paminklų gamintojai siūlo ir montavimo darbus. Ieškantiems visus darbus galinčių atlikti paslaugų teikėjų, siūloma pirmiau apsidairyti elektroninėje erdvėje. Ten galima rasti visus paslaugų teikėjus. Tuo labiau – internete jums bus lengviau rasti tuos, kurie siūlo mažiausias paslaugų kainas. Jeigu jums reikalingi tik paprasti paminklai, tai dar labiau kainą sumažinti galėtumėte tuomet, jeigu kreiptumėtės į vietinius specialistus.

Ieškant paminklų gamintojų, reikėtų vis dėmesį sutelkti į savo miestą. Tiksliau kalbant, geriausia būtų kreiptis į tuos paminklų gamintojus, kuriems netektų vykti toli iki kapinių. Matote, jeigu jie turės su paminklu važiuoti labai toli, tai už tą keliavimą sumokėsite jūs. Būtent dėl to reikėtų itin atidžiai rinktis paslaugų teikėjus. Kiekviename mieste galima rasti paminklų gamintojus, kurie siūlo itin plataus profilio darbus, tad jums geriausia būtų rinktis vieną, kuris atliks visus darbus. Matote, jeigu paminklų gamyba užsiims vienas paslaugų teikėjas, o montavimu – kitas, tai nemaža tikimybė, kad išleisite nemažą sumą. Paminklus gaminančius paslaugų teikėjus reikia rinktis įvertinus visus niuansus.

Taip pat parėžtina, kad nemaža dalis paminklų gamintojų siūlo ir kapaviečių tvarkymo darbus. Jeigu užsakysite paminklų gamybos ir montavimo darbus, tai dar nereiškia, kad tik ties tais darbais ir apsiribosite. Matote, jeigu kapavietė bus labai netvarkinga ir nepritaikyta paminklo montavimui, tai gali pririekti ir tvarkymo darbų. Juos galite atlikti patys arba tie patys specialistai, pas kuriuos užsakysite paminklus. Tad, jeigu jau ketinate ant artimųjų kapavietės statyti paminklą, tai rinkitės vieną paslaugų teikėją, nes tikėtina, kad vienam specialistui už visus darbus sumokėsite mažiau nei renkantis kelis paslaugų teikėjus atskirtų darbų atlikimui. Internete nesunkiai rasite paminklų gamintojus, kurie gali pasiūlyti visus darbus, tačiau svarbiausia – rinkitės tą, kuris turi gerus atsiliepimus.