Internetinėse paskolų bendrovėse nurodyta kredito skaičiuoklė įprastai pateikia itin tikslią informaciją dėl skolinimosi sąlygų, tačiau besiskolinantiems asmenims siūloma labiau atkreipti dėmesį į nurodytus limitus. Mat, preliminari informacija dažniausia nurodoma naujiems klientams, o jeigu esate lojalus, tai jums reikėtų pasižiūrėti ar jums nebūtų taikomos kitokios skolinimosi sąlygos. Kiekviena vartojimo kredito skaičiuoklė dažniausiai leidžia nustatyti ir pasirinkimą – tenka paspausti vieną mygtuką, jog būtų rodomos skolinimosi sąlygos lojaliems klientams arba tiems, kurie skolinasi antrą kartą. Pabrėžtina, kad kredito skaičiuoklės dažniausiai negarantuoja sėkmingo paskolos gavimo – ar gausite kreditą, priklausys tik nuo to, ar jūsų kreditingumas bus įvertintas teigiamai.

Kredito skaičiuoklė jums gali pateikti tik skolinimosi sumą, terminą bei įmokų mokėjimo grafiką.

Paprastai kalbant, vartojimo kredito skaičiuoklė dažniausiai nurodo standartinę informaciją, bet jeigu jūs norite sužinoti ar kredito bendrovė tikrai paskolins tą sumą, kuri nurodyta – turėsite pateikti visus savo duomenis paskolos paraiškoje. Kredito skaičiuoklės pagalba jūs galite matyti kokią didžiausią sumą gali gauti nauji klientai. Taip pat joje nurodomas ir paskolos grąžinimo terminas bei įmokų mokėjimo grafikas, o tai reiškia, kad skaičiuoklė jums pateiks informaciją ir apie tai, kokias paskolos įmokas turėsite mokėti kiekvieną mėnesį. Tas pats liečia ir tuos, kuriuos domina tarpusavio skolinimas.

Būtina pabrėžti, kad prieš sudarant paskolos sutartį, jūs skaičiuoklėje matysite ir nustatytą metinę palūkanų normą. Kaip anksčiau minėjome, jums reikia atsižvelgi į tai, kad naujiems klientams dažniausiai suteikiamos mažesnės paskolos sumos, o jeigu skolinsitės antrą kartą, tai skolinimosi limitai bus pakelti.

Kiekviena vartojimo kredito skaičiuoklė turi būti pateikiama su visa reikalinga informacija.

Visiems besiskolinantiems asmenims verta žinoti, kad prieš sudarant kredito sutartį, klientas turi matyti visą informaciją apie paskolą. Tai reiškia, kad jeigu jums nebus nurodytos palūkanos, mokėjimo grafikas ir kita svarbi informacija, tai tokiu atveju jūs galėsite kreiptis į Lietuvos banką, nes toks kreditoriaus informacijos nepateikimas būtų laikomas pažeidimu. Tiesiog neturėtumėte sudaryti tokių kredito sutarčių, kur visos informacijos nematote iš anksto. Jeigu jūs viską matote dar prieš paskolos išdavimą, tai tokiu atveju jums bus paprasčiau įvertinti skolinimosi riziką.