Praėjo tie laikai, kai rūpinimasis įvaizdžiu ir drabužiais buvo išskirtinai moterims būdingas bruožas. Šiandien kiekvienas vyras, besirūpinantis sėkminga karjera bei asmeniniu gyvenimu žino, jog tinkamai parinkti vyriški drabužiai gali nulemti sėkmę darbo pokalbio metu ar kviečiant mėgstamą merginą į pasimatymą. Šiame straipsnyje atskleisime, kokios yra pagrindinės tobulos spintos paslaptys.

  • Mažiau yra daugiau. Jau geriau turėti nedaug, bet tvarkingų ir kokybiškų daiktų nei visą spintą suplyšusių niekniekių. Būtent todėl primygtinai siūlome susitvarkyti. Dabar pat atsidarykite savo spintą, iškraustykite lentynas ir kritiškai įvertinkite viską, ką randate. Metas atsisveikinti su dėmėtais, suplyšusiais ir nebetinkamais nešioti marškiniais, džinsais ar megztiniais. Kai pašalinsite tai, kas nebetinka, aiškiai matysite, ko jūsų spintoje trūksta ir lengviau susidarysite reikiamų pirkinių sąrašą.
  • Apsipirkinėkite su mergina. Galbūt jūsų draugė ar sesė turi puikų stiliaus pojūtį ir gali jums padėti? Puiku, nusiveskite ją į parduotuvę. Pažadame, jog bus smagu tiek jums, tiek jai. Ji iš šalies įvertins jūsų įvaizdį ir nuspręs, kokie deriniai geriausiai tinka.
  • Rinkitės klasiką. Tai tinka kalbant tiek apie ofiso aprangą, tiek apie laisvalaikio derinius. Darbui rinkitės kostiumą, marškinius ir kokybiškus batus, kurie kasdien blizga ir atrodo tobulai. Laisvalaikio metu taip pat dėvėkite vienspalvius marškinėlius, kokybiškus džinsus bei patogius sportinius batelius. Kaip jau minėjome, mažiau stiliaus atveju, dažnai yra daugiau.
  • Derinkite aksesuarus. Kai drabužiai vyrams paruošti, metas apsirūpinti detalėmis, kurios leis susikurti puikų įvaizdį. Kalbame apie peteliškes, kaklaraiščius, šalikus, pirštines, akinius nuo saulės skrybėles, portfelius, kuprines, ryškiaspalves kojines… Sąrašas begalinis. Būtent tokios detalės leis atkleisti unikalų jūsų stilių net ir tada, kai rinksitės pačius paprasčiausius drabužius.

Taigi, stilingo vyro paslaptis – kelių pagrindinių taisyklių išmanymas. Tam, kad kasdien atrodytumėte puikiai, pasirūpinkite, kad jūsų rūbai vyrams būtų tvarkingi ir tiktų jūsų sudėjimui. Suplanavę pirkinius, pasikvieskite pažįstamą merginą į parduotuvę ir leiskite jai sukurti jūsų įvaizdį. Prisiminkite, kad klasika visada laimi, o savo originalumą puikiai pabrėšite aksesuarais ir detalėmis. Tai pritaikę praktikoje kasdien būsite stilingas.