vyriskos striukes internetuNepaisant to, kad stilius yra detalių visuma ir derinimas, yra kelios detalės, kurios itin smarkiai nulemia jūsų sėkmę. Vyriškos striukės – vienas iš geriausių pavyzdžių. Pavasarį, kai oras dar nėra visiškai sušilęs, jos ne tik apsaugo nuo šalto vėjo, bet ir yra pirmasis drabužis, kurį pamato kiekvienas žmogus, kurį sutinkate. Jeigu norite, jog pirmasis įspūdis būtų puikus ir apibūdintų jus kaip stilingą, pasitikinti savimi ir sėkmingą vyrą, naudokitės šiame straipsnyje pateiktais patarimais.

  • Įvertinkite orą. Kaip jau minėjome, pavasaris yra pereinamasis metų laikas, kurio metu galima tikėtis visko – šalto vėjo, lietaus, greitai kintančios temperatūros. Būtent todėl itin svarbu surasti drabužį, kuris leistų išspręsti visus šiuos gamtos iššūkius. Rinkitės ne itin storos, bet šildančios medžiagos striukę, kuri būtų atspari vėjui ir ne taip greitai peršlampanti. Jeigu išsirinksite modelį su gobtuvu, nereikės jaudintis dėl namuose palikto lietsargio.
  • Klasika visada laimi. Jeigu ne itin pasitikite savo modeliavimo įgūdžiais, rinkitės saugesnį, bet užtikrintą ir patikrintą klasikos variantą. Paprasto siuvimo, žemės spalvų striukės vyrams jums tiks labiausiai. Maža to, klasikinis modelis suteiks daugiau laisvės „žaisti“ su aksesuarais ir kasdien atrodyti vis kitaip. Derindami šaliką ir pirštines sukursite profesionalų įvaizdį, o akinių nuo saulės bei kuprinės derinys suteiks nepriklausomumo pojūtį, itin žavintį moteris.
  • Prisitaikykite prie kintančio metų laiko. Svarbu ne tik išsirinkti pakankamai šiltą derinį, bet ir prisiderinti prie pavasario. Jokiu būdu neteigiame, jog turite žūtbūt pirkti ryškiai žalią gėlėtą drabužį, bet net ir klasikinės vyriškos striukės gali atspindėti metų kaitą. Čia pravers jau mūsų minėti aksesuarai. Prasisagstę striukes ir parodydami ryškesnį kaklaraištį ir stilingai margas kojines, neprašausite ir sulauksite daug teigiamo dėmesio.

Taigi, norint atrodyti stilingu šį pavasarį, metas ieškoti striukės. Gera žinia ta, jog ji neturi būti kažkuo ypatinga ar iššaukianti. Netgi priešingai. Klasikos derinimas su įdomesniais aksesuarais ir, be abejonės, pasitikėjimu savimi, suteiks pačių geriausių rezultatų. Juk, jeigu atrodote puikiai, galite daugiau, tiesa? Tikimės, jog jūsų striukės vyrams pasirinkimas padidins sėkmės tikimybę visose kitose gyvenimo srityse.